ALMY d.o.o.

Donji Zovik
do odabira kandidata
Donji Zovik

Dispečer na betonari

Nije potrebno iskustvo
Puno radno vrijeme
Srednja stručna sprema (SSS)
vacancy image

Pozicija: Dispečer na betonari

Broj izvršilaca: 1

Lokacija: Sarajevo, Hadžići - Donji Zovik

Uslovi:

  • SSS;

  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;

  • Poznavanje rada na računaru (Office paket).

Opis poslova:

  • Prima narudžbe za beton od kupaca;

  • Organizira dnevne rasporede rada vozača;

  • Slanje svih informacija vozaču (lokacija, težina,vreme itd);

  • Dnevno izvještava menadžera betonare i direktora proizvodnje pisanim putem;

  • Provjerava mogućnost isporuke na gradilišta;

  • Praćenje vozača da li su krenuli/došli na utovar/istovar kao i obavešavanje nadređenih o statusu;

  • Koordinira proizvodnju i isporuku sa operaterima na betonari;

  • Podrška za sve (ne)predviđene situacije koje mogu da se jave u toku smene;

  • Organizacija i priprema logistike kako za tekući tako i za naredni dan (pravljenje rasporeda,...);

  • Po potrebi pomaže u proizvodnji na betonari.

Nudimo:

  • Stimulativna finansijska primanja;

  • Mogućnost stalnog zaposlenja i ličnog usavršavanja.

Svi zainteresovani mogu se prijaviti preko ovog oglasa ili CV sa naglaskom „Dispečer na betonari" dostaviti na e-mail: posao@almy.ba.

Posao odgovara tvojim vještinama?

Požuri i prijavi se na posao kompanije ALMY d.o.o.

Spojite sve dokumente u jedan PDF ili docx. (max. 15MB).
*Klikom na dugme "Apliciraj odmah" prihvatate slanje vaših podataka poslodavcu.
myexit logoNaš cilj je povezati poslodavce i kandidate na najbolji mogući način.
App store badgePlay store badge