ALMY d.o.o.

Zavidovići
do odabira kandidata
Zavidovići

Voditelj proizvodnje - Almy Metali

Nije potrebno iskustvo
Puno radno vrijeme
Visoka stručna sprema (VSS)
vacancy image

Pozicija: Voditelj proizvodnje - Almy Metali;

Broj izvršioca: 1;

Lokacija: Zavidovići.

Uslovi:

  • VSS-tehnički smjer;

  • Poželjno iskustva na istim ili sličnim poslovima;

  • Prednost imaju kandidati koji su radili u većim kompanijama;

  • Kreativnost i inovativnost;

  • Sposobnost odgovornog individualnog rada, kao i efikasnog rada u timu;

  • Odlično poznavanje engleskog jezika.

Opis poslova:

  • Upravlja i organizira poslove u organizacionim jedinicama kojima je nadređen (pogon za proizvodnju alu i pvc stolarije, pogon za proizvodnju čeličnih konstrukcija, pogon limarija);

  • Priprema plan proizvodnje;

  • Priprema sedmične, mjesečne, kvartalne i godišnje izvještaje i o tome redovno izvještava nadređene;

  • Vodi računa o ispunjavanju planiranog obima proizvodnje u odnosu na sigurnost, kvalitet količinu i rokove;

  • Planira i organizira radove na redovnom održavanju /remontovanju proizvodnje i proizvodne opreme;

  • Redovno komunicira sa sa sektorima prodaje i transporta u vezi logistike otpreme proizvoda u objekte i kupcima;

  • Redovno komunicira sa sektorom nabavke u vezi nabavke sirovina, ambalaže, te rješava reklamacije dobavljačim;

  • Rješava reklamacije kupaca;

  • Komunikacija sa drugim službama i distribucija dokumentacije;

  • Prati stanje gotovih proizvoda i o tome informiše nadređene;

  • Ostali poslovi po potrebi.

Nudimo:

  • Stimulativna finansijska primanja;

  • Mogućnost stalnog zaposlenja i lične afirmacije;

  • Rad u kreativnom timu.

Svi zainteresovani mogu se prijaviti preko ovog oglasa ili CV sa naglaskom "Voditelj proizvodnje - Almy Metali" dostaviti na e-mail: posao@almy.ba.

Posao odgovara tvojim vještinama?

Požuri i prijavi se na posao kompanije ALMY d.o.o.

Spojite sve dokumente u jedan PDF ili docx. (max. 15MB).
*Klikom na dugme "Apliciraj odmah" prihvatate slanje vaših podataka poslodavcu.
myexit logoNaš cilj je povezati poslodavce i kandidate na najbolji mogući način.
App store badgePlay store badge